^Nahoru

Home

Home

  • Firma byla založena v roce 1991 . Hned od začátku působení na českém trhu jsme zvolili strategii přiblížit náš sortiment co nejširšímu okruhu zákazníků.
  • Firma se zaměřuje na návrhy a realizace komerčních i bytových interiérů. Zaměřujeme se především na zajímavý a originální design a komplexní řešení i dodávku interiérů na klíč včetně výroby nábytku.
  • Jsme schopni zajistit veškerou výrobu dle našich návrhů a to především kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, vestavěných skříní, samostatných šaten tak i atypického nábytku jak z masívu, dýhy i laminátů.
  • Poskytujeme služby především soukromým osobám, které se rozhodly pro rekonstrukci či stavbu domu a chtějí ORIGINÁLNÍ INTERIÉR. Zpracujeme ideální dispoziční, materiálové a barevné řešení interiéru. Pracujeme se zajímavými materiály jako jsou hliník, nerez, perspex - akrylát (používaný jak do kuchyňských dvířek, tak do výplní posuvných dveří), barevné skla lacobel atp.. Vzorky těchto materiálů předvedeme ve vzorovém bytě, kde bude také probíhat veškerá komunikace viz. kontakt.

Zkušenost, flexibilita, originalita a individuální přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí, neboť naším cílem je Vaše spokojenost.

Podrobné informace za námi nabízené služby najdete v sekci Chci navrhnout interiér.

Věříme, že náš kreativní tým zrealizuje Vaše představy.

  • Pro děti by měl jejich dětský pokoj být místem, kde se budou cítit jako v pohádce. Kde si budou chtít hrát, připravovat se do školy a s radostí zde usínat. Je třeba jim vytvořit prostor, který bude rozvíjet jejich fantazii a myšlení. Základem je výběr správných barev a kvalitního nábytku určeného přímo pro děti. Proto se snažíme pro vaše děti navrhnout a zrealizovat takoví pokoj, který bude útulný a krásný.